Gminny Żłobek Akademia Malucha w Łubowie

62-260, Łubowo

Łubowo 69a/2

BIEG ŁUBOWO ODDYCHA 2024

Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony Biegu, w którym w tym roku bierze również udział Gminny Żłobek w Łubowie :)

Załącznik do Zarządzenia Nr 18/2024

Dyrektora Gminnego Żłobka w Łubowie

Z dnia 10.04.2024 r.

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego w związku z przyjęciem dzieci na rok 2024/2025 do Gminnego Żłobka w Łubowie:

1. 29.05.2024r. - do godz. 15.00 - składanie formularzy zgłoszenia do żłobka wraz z wymaganymi załącznikami;
  2. 29.05.2024r. - od godz. 15.00 zamknięcie naboru do żłobka na czas przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego;
  3. 11.06. i 12.06.2024r. - posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej;
  4. 14.06.2024r. - ogłoszenie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do żłobka na rok 2023/2024 na stronie żłobka: http://www.zlobeklubowo.szkolnastrona.pl
  5. 01.07.2024r. - wznowienie naboru ciągłego do żłobka;
  6. 01.07.2024r. - 03.07.2024r. - w godz. 8.00-14.00 podpisywanie umów przez Rodziców dzieci przyjętych do żłobka - nie podpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca;
  7. W przypadku niewykorzystania limitu wolnych miejsc ustalony zostanie dodatkowy termin posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej w celu uzupełnienia listy dzieci przyjętych do żłobka na rok 2024/2025.

Informacja

Informuję i przypominam, że od dnia 01.03. 2024 r. ruszają zapisy dzieci do przedszkoli. Na terenie Gminy Łubowo maja Państwo do wyboru dwa przedszkola Przedszkole Nr 1 w Fałkowie oraz Przedszkole Nr 2 " Tęczowy Domek w Woźnikach. Zachęcam do śledzenia stron internetowych ww. przedszkoli, gdzie znajda Państwo szczegółowe informacje o zapisach.

Monika Centka

Dyrektor Gminnego Żłobka w Łubowie

UWAGA! ZEBRANIE Z RODZICAMI

Informuję, że dnia 27.02.2024 r. tj. wtorek o godz. 16.30 odbędzie się w żłobku zebranie Dyrektora z Rodzicami. Bardzo proszę o przybycie tylko jednego z rodziców na salę Grupy II Smerfy.

Dziękuję,

Monika Centka

ZESTAW RATUNKOWY "LIFEVAC" DLA GMINNEGO ŻŁOBKA AKADEMIA MALUCHA W ŁUBOWIE

Dnia 3 stycznia 2024 r. mieliśmy przyjemność gościć w Naszym żłobku przedstawicielki Banku PKO-Oddział w Gnieźnie, które na ręce Pani Dyrektor Moniki Centka oraz Pana Wójta Andrzeja Łozowskiego przekazały w ramach ogólnopolskiego projektu PKODzieciom urządzenie LifeVac, mające na celu szybkie udrożnienie dróg oddechowych osób, które się krztuszą lub dławią. Sprzęt ten jest całkowicie bezpieczny dla maluchów, a także zatwierdzony jako urządzenie medyczne klasy I przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce (Zaświadczenie nr 102/2018) i posiada certyfikat zgodności CE, zgodnie z dyrektywą EC 93/42/EWG Unii Europejskiej. Składamy serdeczne podziękowania za bezpłatne przekazanie ww. zestawu ratowniczego do Naszej placówki.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Najważniejsze jest nie to, co pod choinką, ale kto zbiera się wokół niej...

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom oraz całej społeczności Gminy

Łubowo składamy życzenia radosnych,

spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu

sukcesów i szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym Roku

2024.

UWAGA-OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA CATERNIG DLA DZIECI Z GMINNEGO ŻŁOBKA W ŁUBOWIE

Szczegóły w linku poniżej:

SESJA ŚWIĄTECZNO - ZIMOWA W ŻŁOBKU

Uwaga!

Drodzy Rodzice,

W połowie listopada planowana jest w żłobku sesja świateczno-zimowa. Sesję wykonywać będzie Pani Fotograf Paulina Kwapiszewska. Zdjęcia z sesji wybierać będą Państwo samodzielnie, przez stronę internetową udostępnioną przez Panią fotograf. Wybór i zakup zdjęć jest dobrowolny. Poniżej prezentujemy cennik oraz przykładowe zdjęcia, jakie będą wykonane na sesji. Pani fotograf liczy na Państwa współprace odnośnie ubioru dzieci-preferowane stroje gładkie. Szczegółowe informacje zostaną podane bliżej terminu sesji :)

UWAGA!

Zebranie z Rodzicami dzieci nowo przyjętych do żłobka odbędzie się dnia 12.09.2023 r. (wtorek) o godz. 16:30 w sali Grupy I Smerfusie. Podczas spotkania opowiemy o organizacji pracy w placówce, zostaną przedstawieni opiekunowie danej grupy, będzie także możliwość opłacenia ubezpieczenia NNW dla dzieci oraz składek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA!

Drodzy Rodzice,

Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej szczepionki przeciwko ospie wietrznej dla dzieci uczęszczających do żłobka. W tym celu należy złożyć pisemną prośbę/ wniosek do Dyrektora Żłobka o wydania zaświadczenia potwierdzającego uczęszczanie do placówki. We wniosku powinny znaleźć się : imię i nazwisko dziecka, pełny adres zamieszkania oraz pesel. Wzór wniosku do pobrania w placówce lub w zakładce "Dokumenty".

Informacje organizacyjne na rok 2023/2024 w Gminnym Żłobku "Akademia Malucha" w Łubowie

Szanowni Rodzice,

W piątek, dnia 1 września 2022 r. nowo przyjęte dzieci zapraszamy do żłobka wg indywidualnych ustaleń. Dzieci, które uczęszczały już do placówki kontynuują pobyt w normalnych godzinach. Prosimy zabrać ze sobą rzeczy wymienione w wyprawce do żłobka. Pierwsze dni są dla Nas i dzieci nowych dniami adaptacyjnymi, dlatego apelujemy o cierpliwość i wyrozumiałość podczas porannego przyjęcia czy odbioru :) We wrześniu br. odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami, termin podany zostanie wkrótce.

Dziękujemy i do zobaczenia w żłobku!