Gminny Żłobek Akademia Malucha w Łubowie

62-260, Łubowo

Łubowo 69a/2

Historia

Gminny Żłobek "Akademia Malucha" w Łubowie rozpoczął swoja działalność od stycznia 2020 r. Na potrzeby placówki przebudowano i zaadoptowano budynek handlowo-usługowy, mieszczący się tuż przy drodze wojewódzkiej nr 194. kierunek Gniezno - Poznań.

Dnia 2 stycznia 2020 r. miało miejsce otwarcie Gminnego Żłobka w Łubowie. W uroczystości otwarcia placówki brał udział: Wojewoda Wielkopolski - Pan Łukasz Mikołajczyk, V-ce Marszałek Województwa Wielkopolskiego - Pan Wojciech Jankowiak, Poseł na Sejm - Pan Zbigniew Dolata, Wójt Gminy Łubowo - Pan Andrzej Łozowski,  a także zaproszeni goście : Przewodniczący Rady Gminy Łubowo - Pan Mirosław Nowak wraz z Radnymi Gminy Łubowo, pracownicy żłobka i Urzędu Gminy Łubowo.

Dnia 3 stycznia 2020 r. tuż po uroczystym otwarciu Gminnego Żłobka w Łubowie, odbył się Dzień Otwarty dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców. Była to świetna okazja do obejrzenia i zwiedzenia całej nowo powstałej placówki, zarówno sal, w których na co dzień będą przebywały maluchy, jak i pozostałych pomieszczeń żłobka.